jeton logo

Jeton

Jeton to kolejny portfel elektroniczny i z powodzeniem można używać go w kasynie internetowym. Ma kilka zalet: pozwala na szybki przelew gotówki i rejestracja konta jest bezpłatna.

Jeton dopiero, co pojawił się na polskim rynku, a już można znaleźć go w kasynach internetowych. Poniżej opowiemy Ci wszystko o tej metodzie płatności, podpowiemy jak wpłacać i wypłacać w kasynie. Z nami dowiesz się także, które z kasyn online, akceptują Jeton jako pośrednika płatności. To jest właśnie to, czego szukasz? Czytaj dalej!

Jak wpłacać za pomocą Jeton w kasynie?

Zasada jest prosta. Najpierw tworzymy konto na stronie pośrednika Jeton i weryfikujemy nasz adres e-mail. Konto będzie musiało zostać zweryfikowane, więc nie zdziw się, że prędzej czy później zostaniesz poproszony o przesłanie kopii dokumentów. Obsługa z pewnością poinformuje Cię, jakie to powinny być dokumenty i jakie są wymagania, co do ich kopii.

Wpłacać i depozytować w kasynie, będziesz mógł już zaraz po zweryfikowaniu konta Jeton (jeszcze przed weryfikacją; podejrzewamy również, że obowiązuje pewien limit płatności co, do tego czasu). Konieczne do tego będzie zasilenie konta Jeton (w końcu pieniądze same się tam nie znajdą). W tym celu używamy innych metod płatności, na przykład przelewu bankowego, karty Visa, etc. Metody depozytu zależeć będą od kraju Twojego zamieszkania i dostępnych w nim płatności.

pro ZALETY
  • + Bezpłatne konto i rejestracja
  • + Błyskawiczne wpłaty i wypłaty
  • + Działa jak każdy inny e-portfel
  • + Możliwość używania wirtualnej karty
cons WADY
  • - Możliwe opłaty z tytułu zmiany waluty
  • - Ograniczone metody doładowania konta Jeton

Jako użytkownik możemy wybrać pomiędzy kontem standardowym, a kontem biznes. Konto biznesowe naturalnie oferuje nam znacznie więcej możliwości. Z tym jednak będą wiązały się jednak dodatkowe koszty związane z utrzymaniem takiego konta. Tego jednak należy się spodziewać. Za przywilej bycia VIP-em trzeba zapłacić. Jakich korzyści więc możemy spodziewać się po koncie biznesowym Jeton?

  • Przede wszystkim masz do wyboru aż 100 metod płatności. Wpłacasz jak tylko Ci się zamarzy. 100 to bardzo dużo, nie ma więc możliwości, że nie będziesz mógł zasilić swojego konta Jeton! Karta Visa, onne portfele elektroniczne, wszystko jest w zasięgu Twojej ręki!
  • Ponadto Jeton oferuje Ci specjalne narzędzia, które na żywo śledzą, co dzieje sięz Twoją gotówką! Trzeba przyznać, że to wspaniałe rozwiązanie – w razie jakichkolwiek podejrzeń o kradzieży gotówki, możesz reagować bardzo szybko.
  • Jeton oferuje Ci 27 walut w ponad 200 krajach.

Co to jest karta Jeton i jak jej używać

Jeton oferuje również swoim klientom karty wirtualne, które są jednocześnie e-voucherami. Dla tych z Was, którzy nie mają pojęcia jak działa i czym jest taka karta po krótce wyjaśnimy, że jest to karta istniejąca tylko wirtualnie. Oznacza to, że karta ta nie posiada twardej, materialnej kopii. Takiej karty nie wyjmiesz z portfela i nie zapłacisz nią w warzywniaku. Płacić można zatem tylko online (w sieci).

Samo zamówienie takiej karty jest bezpłatne, aczkolwiek może się zdarzyć, że przyjdzie Ci zapłacić opłatę za kurs wymiany walut (zgodnie z odpowiednim kursem). Karta może być używana wielokrotnie, dopóki posiadasz na niej środki. Ma ona bowiem odpowiednią wartość, którą wybieramy podczas zakupu karty (od 10 do 250 EUR). Prawdopodobnie jeśli chodzi o złotówki, będzie to ekwiwalent tej kwoty w PLN.

Jak doładować konto Jeton?

To bardzo proste. Podobnie jak w przypadku podobnych portfeli elektronicznych doładowujemy konto za pomocą innych metod płatnośći. Najczęściej pieniądze pochodzą z konta bankowego. Pamiętajmy, że musi to być nasze konto, a nie osoby trzeciej (taka transakcja jest niezgodna z prawem).

Kolejną najczęściej wybieraną i najpewniejszą metodą wpłaty środków na konto Jeton jest po prostu użycie karty Visa lub Mastercard. Dlatego też jeśli z jakiegoś powodu nie możesz użyć swojej karty w kasynie, pomocny będzie tutaj Jeton. Oczywiście również inne metody płatności są dostępne, wszystko zależy od kraju, w którym mieszkasz. Czasem to będzie związane z dodatkowymi opłatami.

Doładowanie portfela elektronicznego

Proces weryfikacji

Naturalnie Jeton podobnie jak inni pośrednicy płatności zobligowani są do weryfikowania kont swoich klientów. Co to oznacza? Przede wszystkim weryfikowany jest adres e-mail, który został podany podczas zakładania konta. Następnie możesz zostać poproszony/a o przesłanie dokumentów.

Najprawdopodobniej będzie to potwierdzenie Twojego adresu i dowód osobisty lub inny dokument tożsamości. Weryfikacji nie można uniknąć i jest ona obowiązkowa dla wszystkich klientów. Jeton, podobnie jak inne firmy dostarczające tego typu usługi są zobowiązane do zapobiegania przestępstwom finansowym, w tym prania pieniędzy.

Czas weryfikacji konta trwa zazwyczaj nie dłużej niż 24 godziny. Obsługa Jeton zastrzega sobie jednak prawo do dłuższej weryfikacji, jeśli wymaga tego sytuacja. Dokumenty weryfikowane są manualnie przez zaufanych i do tego upoważnionych pracowników. Przypomina to bardzo weryfikację konta gracza w kasynie online. Bądźmy cierpliwi i często sprawdzajmy swoją skrzynkę mailową, a weryfikacja na pewno przebiegnie szybko i sprawnie.

system lojalnościowy

Jeton ma jednak jeszcze w zadandrzu jeszcze coś dla swoich klientów (oczywiście mówimy o lojalnych klientach). Chyba jako jedyny portfel elektroniczny oferuje system lojalnościowy, w którym za swoją akwtyność zostajesz nagradzany. Zupełnie jak w kasynie online!

Punkty zbierane są za każdym razem kiedy wysyłasz lub otrzymujesz pieniądze. Następnie po prostu wymieniasz je na gotówkę. Jest to świetna inwestycja: na dobrą sprawę korzystasz z portfela elektronicznego tak jak w każdym innym przypadku i dodatowo zbierasz punkty za aktywność. Bardzo podoba nam się inicjatywa, jaką wprowadził Jeton dla swoich klientów! Kto pogardziłby kieszonkowym?

Ocena i podsumowanie

Jeton to nowy serwis finansowy na rynku polskim. Dopiero co się pojawił, a już wzbudził zainteresowanie zarówno operatorów (kasyn), jak i użytkowników (graczy). Jeton oczywiście nie musi być używany tylko w kasynie. Na dobrą sprawę możesz korzystać z niego podczas zakupów online, czy jako właściciel sklepu internetowego.

Jeśli chcesz go używać w kasynie, Jeton niewątpliwie ma kilka zalet. Na pewno jest nimi bezpłatne konto i możliwość dokonywania szybkich wpłat i wypłat online. Metoda ta jest dostępna w ponad 197 krajach na całym świecie, w tym w Polsce. Jeton rośnie w siłę z dnia na dzień i już obsługuje ponad 500 tysięcy klientów.

Ponadto, Jeton współpracuje z wieloma innymi markami, by dostarczyć swoim klientom jak największą możliwość wyboru i łatwość w użytkowaniu. Nie chodzi bowiem tylko o podpisane umowy. Marki te ściśle współpracują z Jetonem, przez to możesz płacić za usługi w nich za pośrednictwem aplikacji. W niej znajdziesz również dostęp do najlepszych ofert oferowanych przez wspomniane firmy. Nic tylko ściągać i instalować aplikację mobilną!

Jeton ma zalety podobne do wielu innych portfeli elektronicznych. Jednak to aplikacja z szeroką ofertą promocji i program lojalnościowy wyróżniają go na tle konkurecji. Zdecydowanie warto jest mieć konto w Jeton. Gorąco polecamy!

Referencje (źródła):

  1. https://www.jeton.pl/
vector